Skip Ribbon Commands Skip to main content

Psy

Wieloletnie doświadczenie Merial w produkcji wysokiej jakości produktów dla psów to gwarancja bezpieczeństwa oraz szerokiego spektrum ochrony.

Dowiedz się więcej

Koty

Podręczna i kompletna oferta innowacyjnych produktów Merial dla kotów pozwala na skuteczną, bezpieczną i bezstresową profilaktykę zdrowotną.

Dowiedz się więcej

Bydło

Nowoczesne preparaty to silne atuty Merial. Naszym celem jest pomoc w osiąganiu sukcesów w działalności lekarsko – weterynaryjnej i hodowlanej.

Dowiedz się więcej

Trzoda chlewna

Nowoczesne podejście do profilaktyki i terapii trzody chlewnej, to wartość dzięki której przyczyniamy się do sukcesu naszych klientów.

Dowiedz się więcej

Drób

Merial oferuje na całym świecie produkty weterynaryjne oraz serwis. Posiadając szerokie i innowacyjne portfolio jesteśmy wartościowym partnerem dla lekarzy i hodowców drobiu.

Dowiedz się więcej

Witamy w Merial Polska!

Jesteśmy oferującej szerokie portfolio produktów zarówno dla zwierząt gospodarskich, jak i towarzyszących. W naszej ofercie, oprócz antybiotyków i preparatów przeciwpasożytniczych, znajdziecie szczepionki i inne nowoczesne produkty do stosowania u zwierząt.Merial jest teraz częścią Boehringer Ingelheim.

Nasze produkty

 

 

 

 

©2017